Szukaj
Brilliant Books
Menu Menu
Zamówienie Zamówienie
0
Ulubione Ulubione
0
Konto Konto

Sticker Dollies - Mermaid in Trouble

Ocena: Brak
Kod EAN: 9781474974721
Skontaktuj sie ze mną!

• Dostępny

Cena za szt.

21,00 PLN
32,00 PLN
Ilość
Dodano do koszyka
Produkt niedostępny w tej liczbie. Dostępna ilość:
Czas wysyłki 24 Godziny
Dostawy: od 12,00 PLN
Zapytaj o produkt
Opis produktu
Parametry Produktu
Opinie

Opis produktu

An exciting new chapter book series inspired by Sticker Dolly Dressing, perfect for fans of Rainbow Magic. Each book comes with a page of stickers to dress the Dolls.

It's the night of the Undersea Gala on the Enchanted Isle, and Nerissa the mermaid can't find the grand prize - the Shining Pearls. Have they been stolen? Who would do such a thing? It's up to the Magic Dolls to find out!

 

Ekscytująca nowa seria książek z rozdziałami inspirowana Sticker Dolly Dressing, idealna dla fanów Rainbow Magic. Do każdej książki dołączona jest strona z naklejkami do ubierania lalek.

Jest noc podmorskiej gali na Zaczarowanej Wyspie, a syrena Nerissa nie może znaleźć głównej nagrody - Lśniących Pereł. Czy zostały skradzione? Kto zrobiłby coś takiego? To zależy od Magic Dolls!

Parametry

Ilość stron:
130
Wymiary:
198.8 x 135.2mm

Opinie

Napisz opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Powiązane produkty

The Wind in the Willows
25,00 PLN

The Wind in the Willows

Usborne Young Reading Series 2
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Lift-the-Flap Times Tables
52,00 PLN

Lift-the-Flap Times Tables

Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Promocja
Biology Lift The Flap
45,00 PLN
52,00 PLN

Biology Lift The Flap

Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Promocja
The Four Seasons
65,00 PLN
71,00 PLN

The Four Seasons

Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Fingerprint Activities
54,00 PLN

Fingerprint Activities

Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Peep Inside a Forest
44,00 PLN

Peep Inside a Forest

W twardej oprawie
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Are You There Little Puppy?
33,00 PLN

Are You There Little Puppy?

Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
The Windy Day
27,00 PLN

The Windy Day

Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
The Town Mouse and the Country Mouse
27,00 PLN

The Town Mouse and the Country Mouse

Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Promocja
Don't Tickle the Tiger!
49,00 PLN
71,00 PLN

Don't Tickle the Tiger!

Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Zapytaj o produkt
Dodaj opinię
Sticker Dollies - Mermaid in Trouble
Twoja ocena:
Wykonanie i realizacja Sellingo.pl